Modelbus.nl exclusief decals voor Artitec CSA1.
Wilt u de neutrale Artitec CSA 1 modellen verfraaien met alle juiste decals zoals U van de HB modellen gewend bent? In samenwerking met de decal maker van de bekende Nederlandse HB bussen zijn er decalsets gemaakt voor de Artitec versie 1 en versie 2 bussen.
Kenmerken:
- De kentekens van deze decalsets zijn donkerblauw.
- Het voorbeeld van de versie 2 bus heeft aan de achterkant twee openslaande motorluiken. Alle bus versie 2 decalsets hebben een decal voor de achterkant met de reclame, busnummer, logo en een streep voor de naad, het sleutelgat en aanduidingen voor de schanieren. De streep van de naad loopt niet over de reclame heen. Hierdoor wordt het model fraaier en natuurgetrouw.
- De filmkast van de voorkant kan op het transparante deel van Artitec geplakt worden. Daar komen het lijncijfer en de lijntekst schuin te staan zoals het hoort.
De decals moeten zelf uitgeknipt worden en er staan hulplijnen waar witte decals zitten. Een prachtig model kan nog mooier worden met deze decalsets.